Parada niepodległości 11.11.2022

Czuwaj Oto kilka informacji o zbliżającej się paradzie niepodległości!

Spotykamy się o godzinie 11 pod urzędem miasta Gdynia (aleja Piłsudskiego)

Ubieramy mundury galowe ( muszą być idealne 😉, osoby nowo chustowane przypominam o wyszyciu numerów 7 na pagonach ). Proporcowi zabierają proporce .

Po przemarszu od razu grupą przemieszczamy się do klubu MW „Riviera” Zawiszy Czarnego 1, 81-374 Gdynia.Koniec o godzinie 15.

W klubie Riviera odbędzie się coroczny festiwal niepodległości. Z racji na brak czasu w ośrodku skorpiony nie wystawiają swojego występu, lecz. Jeżeli ktoś lub jakaś grupa chciała by wystapić na scenie to prosił bym o informacje (nazwa zespołu/jednostki, tytuł występu, ew. notka od artystów o występie) do 4.11 do godziny 16.00.Występ powinien trwać od 3 do 5 minut.

Jest również możliwość wystawienia swojej pracy plastycznej . Proszę również o zgłoszenia (imię, nazwisko, ksywa, tytuł, ew. metoda, ew. notka od autora o pracy)do 4.11 do godziny 16.

Wszystko to oczywiście musi być związane z ogólnie pojętą niepodległością 😉

Jeżeli ktoś chciałby przynieść jakieś wypieki na festiwal to jest również taka możliwość. Najważniejsze jedynie jest to by przygotować wypiek łatwy do „wzięcia na rękę” czyli np. ciastka, babeczki, zawijańce z ciasta francuskiego, koreczki itp.Jest możliwość aby przyszły również osoby towarzyszące ( rodzice ) ale prosił bym o takową informacje o chęci do 9.11

Do zobaczenia na paradzie 🍊🍊🍊