Zbiórka 28.11

Czuwaj!
W najbliższą sobotę odbędzie się zbiórka drużyny tradycyjnie na karwinach, ale jako że spotkanie będzie się różniło od innych więc warto wziąć latarki;)
– Przy Zespole Szkół numer 10
– O godzinie 15.30 i bedzie trwać koło dwie godziny
– Mundury POLOWE

Jako, że będzie późno Ja będę jechać autobusem po zakończeniu zbiórki na przystanek Dąbrowa Centrum, a przyboczny Bilbo na Warszawską, i stamtąd będzie można odebrać synów(jeżeli ktoś będzie chciał ta wracać, to powinien mieć bilety, no i będziemy na miejscu kilkanaście minut po zakończeniu spotkania)

I pamiętajcie o koszulkach!:) Ostatnia okazja aby zamówić taką.
„Uwaga, uwaga! Pojawiła się niepowtarzalna okazja zakupu nowych koszulek drużyny. Są one czarne, moją z przodu logo drużyny, a z tyłu ksywę danej osoby. Oprócz tego, że idealnie pasują na harcerskie wyjazdy, to świetnie wyglądają! Tak więc wystarczy wysłać wiadomość z rozmiarem i ksywką osoby do 28 Listopada, na zbiórce (do zastępowego, przybocznego bądź mnie) przez SMS, można zadzwonić lub napisać maila na adres 7skorpiony@gmail.com. Koszt takiej koszulki wynosi 20 zł. W przypadku złożenia zamówienia, mozna spodziewać się otrzymania takiej koszulki w grudniu (najprawdopodobniej na wigili drużyny 19.12)”

Skrecz

Dodaj komentarz