Biwak z wędrówką 30-31 maja

Czuwaj!

W dniach 30-31 maja czeka nas biwak z wędrówką z 1 NGDH Knieją, tak więc liczę panowie, że zjawicie się licznie na tym wyjeździe i pokażecie na co stać skorpiony podczas wielu rywalizacji jakie nas czekają na wyprawie.

Biwak odbędzie się we wsi Ustarbowo. Na początku spotykamy się o 8.30 na dworcu SKM w Gdyni Głównej (a wracamy tamże w niedzielę o 15.15) i jedziemy pociągiem do Wejherowa, a stamtąd będziemy musieli dotrzeć na piechotę do Ustarbowa. Pamiętajcie o tym aby się porządnie spakować! Nie bierzcie zbędnych rzeczy i odpowiednio je zapakujcie do plecaka, bo każdy kilogram będzie wam przeszkadzał.

Koszt biwaku to 20 zł (na obiad i bilety na SKM i autobusowe).

Jedziemy w mundurach LETNICH (treki, bojówki, koszulka kręgu/czarny T-shirt,)

Należy spakować: mundur galowy i polowy, czapkę, legitymację uczniowską, bieliznę i bluzkę na zmianę, krótkie spodenki do spania, szczoteczkę i pastę, śpiwór i karimatę, bluzę(najlepiej polar) i kurtkę przeciwdeszczową, łyżkę, nóż i menażkę, litr wody, chleb i coś do chleba na kolację i śniadanie (pół bochenka chleba). Nie należy brać zbędnych rzeczy.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności na zbiórce, albo pisząc maila na adres drużyny 7skorpiony@gmail.com gdzie wpisujecie swoje imię, nazwisko i ksywę. Jest to nam potrzebne, abyśmy wiedzieli ile namiotów wziąć.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO ŚRODY

Skrecz

Dodaj komentarz